Stres Yönetimi Eğitimi

Stres-Yönetimi

Ücretsiz eğitime katılın!

Örnek Sertifika

BAŞLANGIÇ:
29/01/2018
SÜRE:
1Hafta
EĞİTİM KODU:
STY2845

EĞİTMENLER:

Nigar Babaoğlu
Nigar Babaoğlu
HR Supervisor

Eğitim Yeri

Uzaktan Eğitim   Detay

Kategoriler

Yönetim

Stres Yönetimi Eğitimi

Stres hayatımızın kaçınılmaz bir parçasıdır. Günümüzde toplumda en yaygın olarak kullanılan bir kelimedir. Stres her yaştan ve her meslekten kişiyi etkileyebilir. Stresten her zaman kaçamayız ancak stresi kontrol altında tutmak mümkün.

Eğitim Hakkında

Stres yönetimi eğitimi haftada dört gün 30’ar dakikadan toplam dört ders yapılacaktır. Eğitimin internet üzerinden olması evinizde bu derse katılabileceğiniz anlamına geliyor.

Eğitimde ders notları ve testler mevcuttur. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir ve günün her saatinde konu hakkında değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Kimler katılmalıdır?

Stres yönetimi eğitimi programına stres altında yaşamını sürdüren ( muhtemelen herkes ) ve stresini kontrol altında tutmak isteyen herkes katılabilir.

Stres Yönetimi Eğitimi Süresi

Stres yönetimi eğitimi toplam bir hafta sürecektir. Haftanın ilk günü başlar ve hafta sonu sınav yapılır.

Eğitimin kazanımları

Stres yönetimi eğitimi sonunda aşağıdaki kazanımları elde edebileceksiniz.

  • Stresi kontrol altında tutabilmenin avantajlarını değerlendirebilecek,
  • Stresin üzerinizdeki etkilerini azaltabileceksiniz.

Sertifika Sınavı;

Sertifika sınavı pazar günleri internet üzerinden saat 12:00 – 23:59 saatleri arasında yapılmaktadır. Öğrenciler bu saatler arasında sınav sistemine girerek sınavlarını tamamlayabilir. Sınav test şeklinde ve çoktan seçmeli olarak yapılmaktadır.

Sertifika Kodu ya da Başarı Belgesi Alma Hakkı

İstanbul İşletme Enstitüsü sertifika kodu ya da başarı belgesi alabilmek için yapılan sınavda en az 50 puan alma şartı vardır.

Eğitim Başvuru formu

Formu Doldurun

Stres Yönetimi eğitimi uzaktan eğitim yöntemiyle yapılmaktadır. Başvurunuzu takiben eğitimin başladığı tarihte kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Eğitim sonunda sertifika sınavı yapılmaktadır. Sınavda başarılı olan öğrencilere ücretsiz sertifika kodu gönderilmektedir. Başarısını belgelemek isteyen öğrenciler ise 59 TL ye başarı belgesini alabilir.

Ücretsiz Eğitime Katıl

15 yorum

Yorum yaz

Yorum yaz

%d blogcu bunu beğendi: