Satış ve Pazarlama Teknikleri

Satış-ve-Pazarlama-Teknikleri

Ücretsiz eğitime katılın!

Örnek Sertifika

BAŞLANGIÇ:
29/01/2018
SÜRE:
1 Hafta
EĞİTİM KODU:
SPT1653

EĞİTMENLER:

Bülent Kaçar
Bülent Kaçar
Öğretim Görevlisi / Okan Üniversitesi - Nişantaşı Üniversitesi

Eğitim Yeri

Uzaktan Eğitim   Detay

Kategoriler

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi

Hedef müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak olan veya ihtiyaç fazlası olan ürün ve servisleri nasıl geliştirecek, fiyatlandıracak, tanıtacak, dağıtacak ve satacaksınız? Daha sonra bu satıştan nasıl kar elde edeceksiniz?

İster küçük bir işletme veya büyük bir kurum olun; satış ve pazarlama tekniklerini düşünmeye ve analiz etmeye zaman harcamanız gerekir. Çünkü satış ve pazarlama teknikleri müşterilerinizin istekleriyle neredeyse tamamen eşleşen yaklaşımları seçmenizi sağlar. Markanızı ve pazarlama pozisyonunuzu destekler ve de size daha büyük bir iş başarısı şansı verir.

Bu eğitim günümüzdeki uygulamaları değerlendirerek teorik ve pratik bilgileri öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. Satış ve pazarlama teknikleri eğitimi yalnızca satış odaklı değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetinin satışa ve markaya olan etkisini gösterecektir.

Eğitim Hakkında

Satış ve pazarlama teknikleri eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülmektedir. Eğitime evinizde, işyerinizden ya da internet bağlantısı olan herhangi bir yerden katılabilirsiniz.

Bu uzaktan eğitim programı canlı dersler, videolar, ders notları ve testlerle zenginleştirilmiştir. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir ve günün her saatinde eğitimle ilgili değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Eğitim Süresi

Satış ve pazarlama teknikleri eğitimi toplam 1 hafta sürecektir. Bu eğitimde haftalık 3 gün birer saat canlı ders olarak tayin edilmiştir.

Satış ve Pazarlama Teknikleri Eğitiminin Kazanımları

 • Pazarlama stratejisi oluşturabilmek ve geliştirebilmek,
 • Daha iyi planlama ve segmentasyon yapabilmek için müşteri fikirlerini kullanabilmek,
 • Pazarlama kaynaklarından maksimum etkiyi elde etmek,
 • Rakiplerden farklı olan değerleri pazarlayabilmek,
 • Maliyetleri azaltmak ve müşteri memnuniyetini genişletmek için kanal stratejileri oluşturmak

Bu eğitim sonunda yukarıdaki kazanımları elde edeceksiniz.

Eğitime Kimler Katılmalıdır?

 • Satış yöneticileri
 • Satış müdürleri
 • Pazarlama uzmanları
 • Müşteri temsilcileri
 • Satış temsilcileri
 • Satış alanında kendini geliştirmek isteyenler,
 • Satış ve pazarlama alanında çalışmak isteyenler.

Sertifika Sınavı;

Sertifika sınavı pazar günleri internet üzerinden saat 12:00 – 23:59 saatleri arasında yapılmaktadır. Öğrenciler bu saatler arasında sınav sistemine girerek sınavlarını tamamlayabilir. Sınav test şeklinde ve çoktan seçmeli olarak yapılmaktadır.

Sertifika Kodu ya da Başarı Belgesi Alma Hakkı

İstanbul İşletme Enstitüsü sertifika kodu ya da başarı belgesi alabilmek için yapılan sınavda en az 50 puan alma şartı vardır.

Eğitim Başvuru formu

Formu Doldurun

Satış ve Pazarlama Teknikleri uzaktan eğitim yöntemiyle yapılmaktadır. Başvurunuzu takiben eğitimin başladığı tarihte kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Eğitim sonunda sertifika sınavı yapılmaktadır. Sınavda başarılı olan öğrencilere ücretsiz sertifika kodu gönderilmektedir. Başarısını belgelemek isteyen öğrenciler ise 59 TL ye başarı belgesini alabilir.

Ücretsiz Eğitime Katıl

25 yorum

Yorum yaz

Yorum yaz

%d blogcu bunu beğendi: