Liderlik ve İşletme Yöneticiliği

Liderlik-ve-İşletme-Yöneticiliği

Ücretsiz eğitime katılın!

Örnek Sertifika

BAŞLANGIÇ:
29/01/2018
SÜRE:
1 Hafta
EĞİTİM KODU:
LİD8282

EĞİTMENLER:

Sevilcan Çelik
Sevilcan Çelik
Öğretim Görevlisi

Eğitim Yeri

Uzaktan Eğitim   Detay

Kategoriler

İşletme

Liderlik ve İşletme YöneticiliğiEğitimi

 • Eğitim Türü: Uzaktan Eğitim
 • Süre: 1 Hafta
 • Eğitmen: Sevilcan Çelik
 • Ücret: Ücretsiz

Liderlik ve işletme yöneticiliği eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülmektedir.

Bu uzaktan eğitim programı canlı dersler, videolar, ders notları ve testlerle zenginleştirilmiştir. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Canlı dersler genellikle akşam saatlerinde yapılmaktadır. Derse katılamadığınızda dersin tekrarını dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Bu eğitime katılmak için bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu ve aktif bir internet bağlantınızın olması yeterlidir. Ayrıca güncel bir Adobe Flash Player yüklü olması gerekmektedir.

Bu eğitim, ister yönetici ya da patron, ister potansiyel yönetici ya da patron adayları olsun; işini,şirketini daha iyi yönetmek isteyenler için iş hayatında başarılı bir yöneticinin yol haritası olmayı hedeflemektedir.

Liderlik niteliği günümüzde hızla değişiyor ve işletmelerde anlamları farklılaşabiliyor. Örneğin, nasıl işletme lideri olunur? Lider tek bir kişi mi yoksa bir takım mı? Zorlukları nelerdir?

Liderlik, ortak bir hedefe ulaşmak için insanları etkileme becerisidir. Bu eğitimde günümüzün iş hayatında gerekli olan işletme yönetimi, liderlik ve karar verme becerileri üzerinde durulacaktır. Teorik ve pratik bilgiler birlikte ele alınmaktadır.

Liderlik ve işletme yönetimi eğitiminin amacı

Bu eğitimle, süreç, yönetim teknikleri, kalite yönetimi, strateji, iletişim veraporlama dahil yöneticiler için vazgeçilmez kavramların tümünü kapsamakta şirket yönetim tekniklerinde kapsam dışı veya eksik hiçbir unsur barındırmamaktadır.

Bu eğitimle, iş hayatındaki bakış açınız değişecek! Uygulamalı olarak öğreneceğiniz yönetim eğitimi sonrası işinize ve kariyerinize yeni bir sayfa açacaksınız.

Eğitim Süresi

Eğitim toplam 1 hafta sürecektir. Canlı ders saatleri daha sonra belirlenecek ve katılımcılara duyurulacaktır.

Eğitim İçeriği

 • Etkin liderin özellikleri,
 • Lider – yönetici farkı,
 • Klasik yaklaşım,
 • Davranışsal yaklaşım,
 • Durumsal liderlik yaklaşımı,
 • Testler ve okumalar.

Kimler Katılmalıdır?

 • Şirket sahipleri ya da Yöneciticileri
 • Kendi işini kurmak isteyen ve ya kurmuş Girişimciler
 • İşine kariyerine yeni bir sayfa açmak isteyenler

Sertifika Kodu ya da Başarı Belgesi Alma Hakkı

İstanbul İşletme Enstitüsü sertifika kodu ya da başarı belgesi alabilmek için yapılan sınavda en az 50 puan alma şartı vardır.

Eğitim Başvuru Formu

Formu Doldurun

Liderlik ve işletme yöneticiliği eğitimi uzaktan eğitim yöntemiyle yapılmaktadır. Başvurunuzu takiben eğitimin başladığı tarihte kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Eğitim sonunda sertifika sınavı yapılmaktadır. Sınavda başarılı olan öğrencilere ücretsiz sertifika kodu gönderilmektedir. Başarısını belgelemek isteyen öğrenciler ise 59 TL ye başarı belgesini alabilir.

Ücretsiz Eğitime Katıl

20 yorum

Yorum yaz

Yorum yaz

%d blogcu bunu beğendi: