Kaliteyi Arttırmayı ‘Toptan’ Deneyin

Kaliteyi Arttırmayı ‘Toptan’ Deneyin

Hani ürün ya da hizmet üretimi yapılırsa yapılsın, firma bu hizmetin ya da ürünün üretimi, pazarlanması, dağıtımı, tanıtımı vb. hangi sürecinde yer alırsa alsın, Toplam Kalite Yönetimi uygulamasına önem vermek, işyerinde Toplam Kalite Yönetimi uygulaması gerçekleştirmek ister.

Toplam Kalite Yönetimi kavramı ilk olarak bir Avrupalı iş adamı tarafından (1926 Henry Ford) dile getirilip, iş yaşamına önerilse tepki, Avrupa’dan değil Uzakdoğu’dan gelmiştir. Japnoya, Toplam Kalite Yönetimini ilk uygulayan ve bir çoğuna göre en iyi uygulayan üretim merkezidir.

İşyerinde, hem üretim hem de ürün kalitesini arttırmanın yolu, kaliteyi üretimin tüm evrelerine yaymaktır. Hammaddenin üretiminden, fabrikaya taşınması, işlenmesi, ürünün ortaya çıkması, bayilere dağıtılması, müşteriye sunulması, müşterinin satın alması ve satın alma sonrası hizmeti kapsayan Toplam Katile Yönetimi, tüm bu birimlerin ayrı ayrı sağladıkları kalitenin, toplamda üründe bir kalite oluşturmasının sağlanmasını yöntemidir.

Toplam Kalite Yönetimi eğitimi hem işgören hem de işveren içindir. Akademik eğitiminiz ne olursa olsun, alacağınız ek bir Toplam Kalite Yönetimi eğitimi ile işinizi daha iyi yapabilir, işyerinizi daha verimli yönetebilirsiniz.  Online Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi almak, bu eğitimi bulunduğunuz yerden ekstra bir çaba harcamadan tamamlamanızı sağlayacaktır.

Yorum yaz

Yorum yaz